Pánske mydlá

Filtre

Showing all 5 results

Zobraziť 12/24/Všetko

Kategórie

Produktov: 5

 • 4,104,50

  DŽENTLMEN

  , ,

  prírodné pánske mydlo s kakaovým maslom a exotickou drevitou vôňou

  : Džentlmen je mydielko so sladkou drevito-citrusovou vôňou. Džentlmen je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a slnečnicového oleja. Je obohatené o kakaové maslo, ktoré má vysoký obsah vitamínu E a antioxidantov. Pomáha zvláčňovať suchú pokožku a udržiavať jej prirodzenú vlhkosť.

  4,104,50
  4,104,50
 • 2,50

  MYDIELKA PRE SVADOBNÝCH HOSTÍ

  , , , ,

  Mini-mydielka vyrobené podľa vášho želania pre svadobných hostí, dizajn mydielka je po konzultácii možné prispôsobiť vašej téme, či farebnej kombinácii.
  Krabičku vieme taktiež personalizovať pečiatkou na mieru podľa vašich predstáv.
  Pri objednávke nad 70ks je personalizovaná pečiatka v cene.

  2,50
  2,50
 • 6,00

  POHOĎÁK

  , ,

  cestovné mydlo v prenosnej hliníkovej krabičke, kombinácia esenciálnych olejov pačuli a levanduľa je vhodná najmä pre pánov

  6,00
  6,00
 • Dočasne nedostupné
  4,104,50

  TEN PRAVÝ

  ,

  pánske prírodné mydlo s včelím voskom a korenisto-bylinnou vôňou vhodné aj na citlivú pokožku

  Jednoduchá kombinácia prírodnej farby mydla a aktívneho uhlia je určená pre toho pravého muža. Ten pravý je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj na citlivú pánsku pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia esenciálnych olejov pimento berry a mäta obsiahnutých v tomto mydle má zemitú, korenistú vôňu, pôsobí protizápalovo, uvoľňuje napätie v svaloch.

  4,104,50
  4,104,50
 • 4,104,50

  ZELENÝ HÁJ

  ,

  pánske prírodné mydlo s včelím voskom a zemitou, korenistou vôňou

  Dizajnové, pánske mydlo v kombinácii bielej a zelenej farby. Zelený háj je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj na citlivú pánsku pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia esenciálnych olejov kajeput a patchouli obsiahnutých v tomto mydle má zemitú, sladkastú, bylinno-korenistú vôňu, pôsobí stimulačne a protizápalovo.

  4,104,50
  4,104,50