O NÁS

ZAČALO TO TAKTO…

Volám sa Lucia a vítam vás v mojom svete. Vo svete plnom handmade vecí, voňavých mydielok a prírodnej kozmetiky. Môj vzťah k ručne robeným veciam sa začal formovať, ako inak, v kuchyni pri varení a pečení . Počas vysokej školy ma uchvátila práca s Fimo hmotou, pričuchla som ku korálkovaniu, vyskúšala drôtiky, servítkovú techniku a vlastne všetko, čo mi prišlo pod ruku.

Mydlá som začala vyrábať takmer náhodou. Kamarátka ma poprosila o vyrobenie handmade darčekov pre ich svadobných hostí. Keďže ja mám rada výzvy pustila som sa do výroby a tá ma uchvátila. Vyrobiť si mydlo, v ktorom presne viem, čo je, to je niečo! A navyše, ako vyštudovanú chemičku ma tento proces doslova fascinuje. A tak sa začala moja cesta mydlárky.

MYDLÁREŇ U SLEČNY KAPLÁNOVEJ

Moja tvorivá vášeň prerástla v túžbu pracovať na tom, čo ma baví, venovať sa tomu viac a nie len ako koníčku, ale časom aj úplne naplno. A tak vznikol MusK, moja „Mydláreň u slečny Kaplánovej“.
Keď začnete používať prírodnú kozmetiku, úplne podvedome a automaticky začnete študovať zloženie všetkých kozmetických výrobkoch v obchodoch. A aj tých doma. A zistíte, že drvivej väčšine zložiek nerozumiete. A v momente, keď si začnete študovať jednotlivé zložky, zistíte, aký chemický kokteil si dávate na telo.
Cieľom Musku je robiť veci jednoducho a zrozumiteľne. Aby každý rozumel zloženiu, vedel presne čo jeho mydlo obsahuje aj bez použitia slovníka. Naše mydlá obsahujú iba prírodné zložky, z ktorých naša pokožka dokáže čerpať najviac. Jednotlivé zložky vyberáme veľmi svedomito s ohľadom na životné prostredie a prísnej kontrole podrobujeme aj našich dodávateľov. Naše handmade mydlá MusK neobsahujú žiadny palmový olej ani živočíšne tuky. Navyše takmer polovica mydiel v ponuke je vhodná aj pre vegánov.
A keďže dizajn je podľa nás veľmi dôležitou súčasťou akéhokoľvek produktu, vyrábame pre vás mydlá, ktoré potešia nie len vaše ruky, ale aj oči. U nás si môžete vybrať mydlo aj podľa vašej obľúbenej farby alebo ho zladiť s farbou vašej kúpeľne. Rozhodnutie je iba na vás.
Všetky mydlá sú vyrobené procesom za studena. Ide o tradičný spôsob výroby mydla, pri ktorom mydlo zreje na vzduchu ideálne aspoň 3 týždne a potom je zabalené do krabičky z recyklovaného papiera a putuje k vám do kúpeľní.
Veríme, že si každý z vás nájde svojho obľúbenca, ktorý mu bude verným kúpeľňovým spoločníkom.
S láskou Váš MusK ♥

NAŠE HODNOTY

1

JEDNODUCHOSŤ

V jednoduchosti je krása. Žiadna zložitá chémia, iba čisto prírodné zložky a ich zázračné účinky na vašu pleť. Vyskúšajte!

2

SME EKO

To, že sme EKO sa odráža na celom procese výroby mydla u nás. Recyklované obaly, šetrenie zdrojmi, minimalizácia odpadu a oveľa viac!

3

DIZAJN

Prinášame umenie do vašich kúpeľní! Doprajte si mydlo v sviežich letných farbách alebo zvoľte prírodné tóny. Viac ako 30 dizajnov našich mydiel čaká iba na vás.

4

TRADÍCIA

Všetky naše mydlá sú vyrábané ručne v malých dávkach tradičnou metódou za studena procesom zmydelnenia olejov a masiel.

5

BEZ PALMOVÉHO OLEJA

Záleží nám na našej prírode! Žiadne z našich mydiel neobsahuje palmový ani palmojadrový olej.

6

VHODNÉ AJ PRE VEGÁNOV

Z našej ponuky si vyberie naozaj každý! Širokú ponuku mydiel so 100% rastlinným zložením nájdete v kategórii Mydlá pre vegánov.

Neprehliadnite naše novinky!

 • 2,50 s DPH

  MYDIELKA PRE SVADOBNÝCH HOSTÍ

  , , , ,
  Mydielka nemáme skladom, vyrábajú sa na objednávku po konzultácii, dodanie trvá cca 1 mesiac, čo je doba potrebná na vyzretie mydla. Mini-mydielka vyrobené podľa vášho želania pre svadobných hostí, dizajn mydielka je po konzultácii možné prispôsobiť vašej téme, či farebnej kombinácii. Krabičku vieme taktiež personalizovať pečiatkou na mieru podľa vašich predstáv. Pri objednávke nad 70ks je personalizovaná pečiatka v cene.
  2,50 s DPH
  2,50 s DPH
 • 3,704,00 s DPH

  S LÚČMI SLNKA

  ,
  prírodné mydlo s včelím voskom a extraktom nechtíka lekárskeho so sviežou kvetinovo-bylinnou vôňou Mydlo bez pridaných farbív s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho, sušenými kvetmi nechtíka a príjemnou kvetinovo-bylinnou vôňou. S lúčmi slnka je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj na citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia esenciálnych olejov citrón, levanduľa a rozmarín obsiahnutých v tomto mydle má antibakteriálne, antiseptické a upokojujúce účinky.
  3,704,00 s DPH
  3,704,00 s DPH
 • 4,204,50 s DPH

  VÔŇA PROVENCE

  ,
  prírodné dizajnové mydlo s včelím voskom a vôňou levandule Kombinácia rôznych odtieňov fialového mica farbiva spolu s vôňou levandule vás prenesie do oblasti Provence. Vôňa Provence je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a ricínového oleja. Je obohatené o včelí vosk a preto vhodné aj na citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Levanduľový esenciálny olej pôsobí na človeka upokojujúco, má príjemnú, jemnú, kvetinovú vôňu levandule. Mydlo obsahuje sušený kvet levandule, ktorý má peelingový efekt, krásne prekrví vašu pokožku a zbaví ju odumretých buniek.
  4,204,50 s DPH
  4,204,50 s DPH
 • 4,204,50 s DPH

  RUŽOVÁ ALEJ

  , ,
  prírodné ružovo-jazmínové mydlo s kakaovým maslom a sviežou kvetinovo-citrusovou vôňou Romantická kombinácia bylinek ruža a jasmín dodávaj tomuto mydlu nielen nádhernú kvetinovú vôňu, ale aj liečivé účinky týchto rastlín. Okrem vody infuzovanej týmito bylinami obsahuje mydlo aj sušené bylinky, ktoré majú jemný pílingový efekt. Ružová alej je prírodné, ručne robené mydlo vyrobené kombináciou olivového, kokosového a slnečnicového oleja. Je obohatené o kakaové maslo s vysokým obsahom vitamínu E a antioxidantov. Pomáha zjemniť pleť a krásne ju hydratuje.
  4,204,50 s DPH
  4,204,50 s DPH

Comment (1)

Pingbacks

 1. […] Mydielka MUSK sú vyrábané iba z prírodných prísad a materiálov a cieľom je, aby každý rozumel zloženiu, ktoré má byť jednoduché. Mydielka neobsahujú palmové oleje a ani živočíšne tuky a určite si prídu na svoje aj vegáni. Ak by ste si chceli prečítať celý príbeh Lucky a jej značky MUSK, určite kliknite SEM. […]

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*