Svadobné mydlá

Filtre

Showing all 4 results

Zobraziť 12/24/Všetko

Kategórie

Produktov: 4

 • KÚSOK NEBA

  ,

  prírodné dizajnové mydlo s včelím voskom a sviežou kvetinovo-citrusovou vôňou

  Kúsok neba je nežné, biele mydielko doplnené o efektnú čipku v modrom odtieni. Ide o prírodné, ručne robené mydlo obsahujúce olivový, kokosový a ricínový olej. Pridaný včelí vosk sa postará aj o citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia kvetinového esenciálneho oleja geránium a sviežeho citrusového esenciálneho oleja pomaranč vám doslova pomotá hlavu – napomáha pri relaxácii, harmonizuje a posilňuje spánok, uvoľňuje napätie.

  4,104,50 s DPH
 • KÚSOK NEHY

  ,

  prírodné dizajnové mydlo s včelím voskom a sviežou kvetinovo-citrusovou vôňou

  Kúsok nehy je nežné, bielo-zlaté mydielko doplnené o efektnú čipku v zlatom odtieni. Ide o prírodné, ručne robené mydlo obsahujúce olivový, kokosový a ricínový olej. Pridaný včelí vosk sa postará aj o citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia kvetinového esenciálneho oleja geránium a sviežeho citrusového esenciálneho oleja pomaranč vám doslova pomotá hlavu – napomáha pri relaxácii, harmonizuje a posilňuje spánok, uvoľňuje napätie.

  4,104,50 s DPH
 • Dočasne nedostupné
  4,104,50 s DPH

  KÚSOK VÁŠNE

  ,

  prírodné dizajnové mydlo s včelím voskom a sviežou kvetinovo-citrusovou vôňou

  Kúsok vášne je nežné, bielo-ružové mydielko doplnené o efektnú čipku v tmavoružovom odtieni. Ide o prírodné, ručne robené mydlo obsahujúce olivový, kokosový a ricínový olej. Pridaný včelí vosk sa postará aj o citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať a čistiť pokožku bez známok podráždenia a chráni ju pred vysušením. Kombinácia kvetinového esenciálneho oleja geránium a sviežeho citrusového esenciálneho oleja pomaranč vám doslova pomotá hlavu – napomáha pri relaxácii, harmonizuje a posilňuje spánok, uvoľňuje napätie.

  4,104,50 s DPH
  4,104,50 s DPH
 • 2,50 s DPH

  MYDIELKA PRE SVADOBNÝCH HOSTÍ

  , , , ,

  Mini-mydielka vyrobené podľa vášho želania pre svadobných hostí, dizajn mydielka je po konzultácii možné prispôsobiť vašej téme, či farebnej kombinácii.
  Krabičku vieme taktiež personalizovať pečiatkou na mieru podľa vašich predstáv.
  Pri objednávke nad 70ks je personalizovaná pečiatka v cene.

  2,50 s DPH
  2,50 s DPH